Kontaktpersoner

null
null

Jørgen Mølholm

Adm. Direktør

Email: joergen.moelholm@leuze.dk
Mobil/direkte: +45 3085 9200

null
null

Heidi Eildal

Intern salg, Danmark og Sverige

Email: heidi.eildal@leuze.dk
Mobil/direkte: +45 3085 9204

null
null

Per Schultz

Intern salg, Danmark og Sverige

Email: per.schultz@leuze.dk
Mobil/direkte: +45 3085 9203

null
null

Anders Kovacs

Salg (Jylland)

Email: anders.kovacs@leuze.dk
Mobil/direkte: +45 3085 9202

null
null

Holger Nygaard Jensen

Salg (Sjælland og Fyn)

Email: holger.jensen@leuze.dk
Mobil/direkte: +45 3085 9201

null
null

Peter Bystedt

Teknisk säljere (Västra och Södra Sverige)

Email: peter.bystedt@leuze.se
Mobil/direkte: +46 (0)733-710951

null
null

Tobias Örtendahl

Teknisk säljare (Östra och Norra Sverige)

Email: tobias.ortendahl@leuze.se
Mobil/direkte: +46 (0)733-710952

null
null

Tomas Gado

Key Account Manager

Email: tomas.gado@leuze.se
Mobil/direkte: +46 (0) 76 118 4478